O firmie

.

-> PaySquare jest częścią Worldline – europejskim partnerem dla akceptantów płatności bezgotówkowych. Worldline to europejski lider w branży płatności i transakcji bezgotówkowych, który poprzez dostarczanie usług nowej generacji, umożliwia swoim klientom oferowanie innowacyjnych rozwiązań dla konsumenta końcowego. W ramach działalności Worldline tzw. "Merchant Services and Terminals", PaySquare oferuje obecnie najbardziej kompleksowe usługi płatnicze w Europie, z najszerszym zakresem geograficznym. Dzięki PaySquare przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności kartami debetowymi i kredytowymi. PaySquare obsługuje rocznie wiele milionów transakcji bezgotówkowych realizowanych przez konsumentów w krajach Beneluxu, Niemiec, Polski, Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Firma zajmuje się również dostawą i serwisem terminali do przyjmowania płatności oraz obsługą bankomatów. PaySquare łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie w obsłudze płatności z lokalnym podejściem.

Mapka

PaySquare w liczbach:

 

-> Wielkość obsługiwanych płatności wynosi 14,3 bln Euro

-> Przetwarzamy 262 mln transakcji rocznie

-> Obsługujemy i serwisujemy ponad 80.000 terminali

-> Współpracujemy z ponad 120.000 klientami w całej Europie

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie www.paysquare.pl

 

AIP – Autoryzowany Partner Handlowy PaySquare SE Oddział w Polsce:
-> Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działają we współpracy z PaySquare SE od 2009 roku. Wyszkolony i doświadczony zespół sprzedażowy zajmuje się obsługą nowych klientów, jakrównież świadczy usługi posprzedażowej opieki biznesowej.

 

PaySquare SE jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy PaySquare SE z siedzubą główną w Ultrechcie w Holandii. Firma AIP używa częsci składowej nazwy PaySquare za zgodą firmy PaySquare SE.